TANAP SEIP HİBE PROGRAMI KAPSAMINDA 20’YE YAKIN PROJE TESLİM EDİLDİ.

TANAP SEIP’in Hibe Programı başvurularının proje teslim süreci 23 Ağustos 2017 Çarşamba günü sona erdi. Bu süreçte 06 Danışmanlık ve Sime Proje ortaklığında TANAP SEIP Hibe Programı Çağrı döneminde Ankara’da 20’ye yakın projeyi başarılı şekilde yürüttük ve teslim ettik.

 

Azerbaycan doğalgazını ülkemiz üzerinden Avrupa’ya taşıyacak olan Trans Anadolu Boru Hattı (TANAP)’nın ülkemizde 20 ilin sınırları içesinde geçti. Bu geçişi sırasında birçok tarım arazisinden geçmiş oldu.  TANAP bu durumu telafi etmek adına TANAP SEIP kuruluşu vasıtasıyla hibe programı açarak çiftçilere ve bölge halkına katkı sağlamayı hedefledi.

23 Haziran tarihinden başlayarak başvuruları alınan TANAP Hibe Programı 23 Ağustosta ise sona erdi. 23 Haziran’dan itibaren 06 Danışmanlık ve proje partnerimiz olan Sime Proje ile Ankara’da hibe kapsamında olan tüm köy ve mahalleleri gezerek bilgilendirmeler yaptık.

06 Danışmanlık ve Sime Proje ortaklığında TANAP SEIP Hibe Programı Çağrı döneminde Ankara’da 20’ye yakın projeyi başarılı şekilde yürüttük ve teslim ettik.

Bir proje döneminin de sorunsuz geçmesinin mutluluğu içerisinde 06 Danışmanlık ve Sime Proje olarak bu süreçte emek harcayan tüm ekibimize, projelerini yürüttüğümüz ve bize destek olan çiftçilerimiz ile ailelerine teşekkür ediyoruz.