TANAP PROJELERİ İÇİN START VERİLDİ.

 

06 Danışmanlık ve CND Mühendislik Uzman Ekibi TANAP SEIP Çevresel ve Sosyal Projeler için çalışmalara başladı. Proje yapmak isteyen çiftçilerle sözleşmeler imzalanarak proje çalışmalarına start verildi.

06 Danışmanlık ve CND Mühendislik Uzman Ekibi, TANAP proje çağrısına çıkmasının ardından Ankara’nın Haymana, Bala, Gölbaşı ve Polatlı ilçelerindeki TANAP Boru Hattı’nın geçtiği köy ve mahalleleri gezerek çiftçilere proje hakkında bilgi verdi.  

Proje kapsamında verilecek hibeler, proje hazırlama süresi, proje son başvuru tarihi ve proje için istenen evraklar konusunda bilgiler çiftçiler ile paylaşıldı.

Proje hazırlayacak kişiler ile sözleşmeler imzalanarak çalışmalara başlandı.

Genel Müdürümüz Yüksek Gıda Mühendisi Murat Sevencan ise çiftçilerle yapılan toplantılarda uzman personele sahip geçmişi olan danışmanlık firmalarıyla çalışmalarının altını çizerek “Gelen kişilere dikkat edin. Adresi belli olan TSE onaylı danışmanlık şirketleriyle çalışmaya özen gösterin. Muhakkak birden fazla danışmanlık şirketiyle görüşün. Sözleşme yapmadan proje yapmaya başlamayın. Sözleşmesiz ödeme yapmayın. En önemlisi de bir an önce bir danışmanlık firması ile anlaşarak projeyi yazmaya başlayın” dedi.  

Köy ve mahallelerde toplantılar yapmaya devam edilecek.