HibeDuyurulari.Com Hakkında

r10

Hibe Duyuruları unvanlı şirketimiz, Gıda Y. Mühendisi Murat SEVENCAN tarafından kurulmuş olup "Tarım, Hayvancılık, Gıda, Endüstri, Makine, Enerji, Turizm, Eğitim ve Sağlık Sektörleri" vb. sektörlerde binlerce firmaya mühendislik, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermiştir. Hibe Duyuruları olarak hizmetlerimizi Yatırım ve Devlet Destekleri Danışmanlığı, Marka, Patent ve Tasarım Tescili Danışmanlığı, Fizibilite ve Hibe Projeleri Danışmanlığı ile Eğitim Hizmetleri başlıkları altında sürdürmektedir.

Yatırım ve Devlet Destekleri Danışmanlığı alanında, Ekonomi Bakanlığı, Turizm Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Ekonomi Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vb. tüm kamu kuruluşlarındaki Teşvik Belgesi, Dahilde ve Hariçte İşleme İzin Belgeleri, Turizm İşletme ve Yatırım Belgesi, Garanti Belgesi, Yabancı Personel Çalışma İzinleri, İhraç ve İthal İzinleri, Kontrol ve Uygunluk Belgeleri, Ruhsat, Çalışma ve Üretim İzinleri, TAEK İthal lisansları, TSE/TSEK Belgeleri vb. alınması hizmetlerimizi titizlikle sürdürmekteyiz.

Marka, Patent ve Tasarım Tescili Danışmanlığı alanında, marka,  faydalı model, patent ve endüstriyel tasarım başvurularınızın vekil gözetiminde yapılması, tescilli markalarının bültenlerde sürekli izlenmesi, süresi sona eren belgelerinizin yenilenmesi, adres, ünvan, nev’i değişikliği, devir ve birleşmesi vb. konularda hizmetlerimizi Türk Patent Enstitüsü onaylı marka ve patent vekilleri aracılığıyla sürdürmekteyiz.

 Fizibilite ve Hibe Projeleri Danışmanlığı alanında, bugüne kadar yüzlerce iş fikrinin yatırıma dönüşmesine öncülük eden bir kurum olarak ön yapılabilirlik etütleri (ön fizibilite), yapılabilirlik etütleri (fizibilite), Avrupa Birliği ve Dünya Bankası kaynaklı hibe projeleri, Kalkınma Ajansı Kaynaklı Hibe Projeleri, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı TEDGEM, IPARD Hibe Projeleri ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı vb. kurumların hibe projeleri çağrılarına uygun projelerin hazırlanmasında aktif rol almaktadır.

r10

Siz değerli müşterilerimizin Ankara'daki çözüm ortağı olarak yıllardır faaliyetlerini sürdüren bir firma olarak, deneyimin en büyük sermaye olduğunun bilinciyle sektördeki yenilikleri yakından takip etmekte ve tecrübelerimizi her daim müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Yatırım ve kazanç dolu günler dileğiyle saygılarımla.... 

Şirket Müdürü
Murat SEVENCAN

GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK SEKTÖRÜ HİBELERİ, PROJE HAZIRLAMA DANIŞMANLIĞI

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Bölgesel Kalkınma Ajansları (DAP, GAP, DOKAP, KOP), Kalkınma Ajanslarına Profesyonel Danışmanlık Hizmeti Sunar

Proje Hazırlama Danışmanlığı

Yatırım projelerinize hibe desteği alarak gerçekleştirmek ister misiniz! Ulusal ve Uluslar arası hibe desteklerinden faydalanarak yatırım projeniz HİBE alarak yatırımlarınızı gerçekleştirelim…

Proje Uygulama Danışmanlığı

Hibe almaya hak kazandığınız yatırımlarla ilgili olarak Ajans, TKDK ve GTHB ile hibe sözleşmesi sonrası ilişkilerinizde profesyonel proje uygulama danışmanlığı ile alıp hibe tutarlarının hesaplarınıza daha çabuk geçmesi konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Kısaca Biz?

Mevcut yatırımlarda kapasite artışı ve modernizasyon veya komple yeni yatırımlara hibe projesi yapmayı amaçlayan kurumların, hibe desteklerinden faydalanmaları için proje hazırlama ve uygulama danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Tamamı Uzman Kadromuzla Hemen İletişime Geç!